Actueel weer Haacht
Laatste update: 2026-05-01 om 14:34 uur
| Temperatuur | 23.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.7 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.6 hPa |
| Barometer trend | vallend |
| Maximale windsnelheid | 55.0 km/u om 16:44 u |
| Minimum temp. | 7.1 °C om 06:58 u |
| Maximum temp. | 24.2 °C om 14:30 u |
| Windchill | 23.9 °C |
| Hitte index | 23.9 °C |
| Dauwpunt | 3.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 26.0 % |
| Zonnestraling | 807.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 830.0 W/m2 om 13:27 u |
| UV index | 4.2 |
| Max. UV index | 4.5 om 13:44 u |
| Zon op | 06:15 u |
| Zon onder | 21:02 u |